|

با بروتی آشنا شوید

بروتی یک بازار آنلاین است که مردم در تمام ایران می‌توانند رایگان در آن عضو شوند و با فروش کالاهای نو و دست‌دوم خود درآمد کسب کنند، همچنین کالاهای موردنیاز خود را از طریق بروتی بیابند و خرید کنند.

سایت بروتی متعلق به شرکت " توسعه کسب‌وکار برخط پروشات (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 1785 و شناسه ملی 14006100984 می‌باشد.

بروتی به کاربران خود امکان خریدوفروش انواع کالاها و در مکان‌های مختلف را می‌دهد. درواقع سایت بروتی محیطی امن و خدماتی را ارائه می‌دهد که خریدار و فروشنده بتوانند به‌صورت مستقیم معامله کنند. در این بازار، بروتی به‌منظور افزایش کارایی و ایجاد اعتماد بین خریداران و فروشندگان از سیاست‌های ویژه‌ای بهره می‌برد.

سیستم بازخورد گذاری و محاسبه امتیاز بر اساس آن امکان اعتبارسنجی توسط خود کاربران را فراهم می‌کند، از دیگر سو بروتی با سنجش دقیق عملکرد فروشندگان در سایت بر اساس شاخص‌هایی مانند ارسال به‌موقع کالا، هزینه‌های حمل‌ونقل مناسب و معمول، میزان رضایت خریداران و تعداد شکایات رسیده ، آنان را مورد پایش قرار داده و فروشندگانی که از سطح قابل‌قبول برخوردار نباشند امکان عرضه کالاهای خود در سایت را از دست خواهند داد. بروتی برای ایجاد خریدی لذت‌بخش و با اطمینان کامل برای کاربران سایت به‌منظور محافظت از خریدار سیستم "ضمانت برگشت پول بروتی" را پیاده‌سازی و اجرا نموده است. طی این سیستم ما تضمین می‌کنیم که کلیه خریداران در سایت یا کالای خریداری‌شده خود را به همان شکلی که سفارش داده‌اند دریافت خواهند کرد و یا تمام وجه پرداختی به ایشان برگشت داده خواهد شد.

سایت بروتی همچنین با ایجاد یک پلتفرم ساده و کارآمد امکان عرضه رایگان و بدون هزینه کالاها را در اختیار فروشندگان قرار می‌دهد و با پشتیبانی نرم‌افزاری و تبلیغات مؤثر امکان دیده شدن کالاهای شما توسط خریداران را فراهم می‌کند.

راهبرد اساسی ما در بروتی ایجاد یک بستر بزرگ، ساده و کارآمد برای کاربرانی است که قصد دارند به روشی نوین برای کسب درآمد و خرید کالاهای خود اقدام نمایند. ما باافتخار اعلام می‌کنیم که قدم در این راه فوق‌العاده و شگفت‌انگیز گذاشته‌ایم و به همراهی شما دلگرم و خرسندیم.