|

سیاستهای حفظ حریم خصوصی

می‌دانیم که شما به اطلاعات شخصی خود تا چه حد اهمیت می‌دهید. ما در بروتی خود را متعهد به حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی شما می‌دانیم. هدف از این خط‌مشی ارائه توضیح درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که بروتی از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند.

اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم :

 • هر کاربر برای شروع فعالیت در سایت بروتی اطلاعات اولیه‌ای شامل نام، نام خانوادگی و ایمیل خود را در اختیار سایت بروتی قرار می‌دهد. در ادامه برای استفاده از تمام امکانات سایت و همچنین امکان ارسال خریدهای کاربران برای آن‌ها اطلاعاتی مانند اطلاعات تماس، آدرس، کد ملی و جنسیت در سایت ثبت می‌گردد. کاربرانی که به‌عنوان فروشنده نیز در سایت فعالیت می‌کنند اطلاعات بانکی (فقط برای انجام پرداخت‌ها) را در سایت ثبت می‌کنند.
 • شما بعد از ثبت‌نام و ورود به بروتی به‌عنوان کاربر بروتی شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات فوق‌الذکر و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی مذکور در اختیار بروتی خواهد بود. بروتی اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها (cookies) و صفحاتی که شما مشاهده می‌کنید را نیز نگهداری می‌کند. ازاین‌گونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی، ارائه محصولات جدید، پیشنهاد‌های ویژه و یا دیگر اطلاعاتی که حدس می‌زنیم برای شما جذاب باشند استفاده خواهد شد. و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از بروتی قرار نخواهد گرفت.

این اطلاعات در چه مواردی استفاده می شوند:

 • بروتی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آن‌ها را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح بگذارد.
 • ما از اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‌اید برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر استفاده می‌کنیم.
 • در مواردی که شما در سایت معامله‌ای انجام داده‌اید، اطلاعات آدرس شما فقط در اختیار کسانی که شما با آن‌ها وارد معامله شدید به‌منظور انجام معامله و ارسال کالای خریداری‌شده، قرار می‌گیرد.
 • پیام‌های ردوبدل شده برای استفاده در حل اختلاف، کلیه ایمیل‌ها، پیام‌های داخلی سایت و مکاتباتی که بر اساس معاملات انجام‌شده بین کاربران و همچنین بین سایت و کاربران ردوبدل خواهد شد نزد سایت بروتی تا زمانی که صلاح بداند ذخیره خواهد شد. بروتی محتویات این پیام‌ها را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، این پیام‌ها در مواردی که کاربران درخواست حل اختلافی را ثبت نمایند برای بررسی و تصمیم‌گیری استفاده می‌گردد.
 • بروتی از طریق ایمیلی که در سایت ثبت کردید ممکن است اقدام به ارسال ایمیل‌ها و خبرنامه نمایید، درصورتی‌که علاقه‌ای به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه ندارید می‌توانید از کلمه لغو اشتراک در انتهای ایمیل ارسالی و یا از طریق حساب من/ تنظیمات ایمیل اشتراک خبرنامه خود را لغو نمایید.

امنیت اطلاعات :

 • ما سخت در تلاش هستیم تا از کاربران خود در برابر دسترسی یا ایجاد تغییرات غیرمجاز، قرار دادن اطلاعات در اختیار سایر افراد یا تخریب اطلاعاتی که در اختیارداریم محافظت کنیم. ما متعهدیم که امنیت اطلاعات شما را تضمین کنیم. برای جلوگیری از هر نوع دسترسی غیرمجاز و افشای اطلاعات شما از همه شیوه‌های لازم استفاده می‌کنیم تا امنیت اطلاعاتی را که به‌صورت آنلاین گردآوری می‌کنیم، حفظ شود. اما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.
 • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
 • بروتی برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم خصوصی کاربران همه توان خود را به کار خواهد بست و امیدوار است تا محیطی امن برای خریدوفروش و تجربه‌ای شیرین و جذاب برای همه کاربران فراهم آورد.

  جهت طرح هرگونه پرسشی درباره سیاست‌های حریم خصوصی بروتی با ما تماس بگیرید: support@baroty.com