|

سیاست‌های محدود، تعلیق و مسدودسازی حساب کاربری

محدودیت ها

 1. محدودیت شرکت در حراج آنلاین:

  کاربرانی که تازه عضو بروتی شده‌اند و هنوز تجربه شرکت در حراج آنلاین را ندارند برای اینکه بتوانند به‌خوبی با شرایط و شیوه انجام خرید به شیوه حراج آنلاین آشنا شوند، برای شرکت در حراج آنلاین به‌صورت هم‌زمان دارای محدودیت هستند.

  این محدودیت به‌تدریج و به شکل زیر برطرف خواهد شد:

  • کاربران جدید فقط می‌توانند درآن‌واحد در یک حراج شرکت کنند. برای خرید در لحظه محدودیتی وجود ندارد.
  • کاربرانی که یک حراج آنلاین موفق (که در آن دارای بالاترین پیشنهاد بوده و مبلغ حراج را پرداخت‌نموده‌اند) داشته‌اند، می‌توانند بدون محدودیت در دیگر حراج‌های سایت شرکت کنند.
  • توجه: کلیه کاربران سایت که در حداکثر 3 حراج آنلاین برنده اعلام‌شده ولی هنوز اقدام به پرداخت مبلغ حراج نکرده‌اند تا زمان پرداخت قادر به شرکت در حراج‌های دیگر نیستند.
 2. محدودیت فروش به شکل حراج آنلاین:

  کاربرانی که برای اولین بار قصد استفاده از قالب فروش حراج آنلاین را دارند، به‌صورت هم‌زمان فقط دو کالا را در قالب حراج آنلاین می‌توانند ثبت نمایند، این محدودیت بعد از اولین فروش موفق حراج آنلاین (بعد از دریافت پول کالا از برنده حراج و ارسال کالا به خریدار) برداشته خواهد شد. این محدودیت به‌منظور آشنایی کامل فروشندگان با این سیستم فروش در نظر گرفته‌شده است.

 3. عدم امکان شرکت در حراج آنلاین:

  درصورتی‌که هر یک از کاربران تخلفات زیر را انجام دهند امکان شرکت در حراج آنلاین را از دست خواهند داد.

  • کاربرانی که در 3 حراج آنلاین برنده‌شده باشند و ظرف مدت 48 ساعت اقدام به پرداخت مبلغ کالا نکرده باشند.
  • کاربرانی که به‌منظور افزایش قیمت کالای خود، نزدیکان و یا کارفرمای خود اقدام به پیشنهاد گذاری نماید.
 4. عدم امکان فروش در سایت:

  درصورتی‌که فروشنده تا 3 نوبت چه در قالب فروش باقیمت ثابت و یا حراج آنلاین، حراج را با برنده به پایان برساند و حاضر به ارسال کالا به خریدار یا برنده حراج آنلاین نباشد، امکان استفاده از خدمات فروش برای این فروشنده مسدود خواهد شد.

تعلیق

فروشندگانی که در بروتی فعالیت می‌کنند ممکن حساب کاربری آن‌ها و یا کالاهایی که برای فروش در سایت ثبت نمودن به دلایل زیر مورد تعلیق واقع شوند.

 1. ثبت کالا با عکس نامناسب:

  در صورتی که عکسی که برای کالا قرار داده می شود با نوع کالا همخوانی نداشته باشد، مخدوش بوده و یا کیفیت آن به قدری پایین باشد که برای معرفی کالا مناسب نباشد، این کالا در سایت به حالت تعلیق در خواهد آمد و فروشنده می تواند بعد از اصلاح آن را دوباره در سایت قرار دهد. در صورتیکه استفاده از عکسهای نامناسب زیاد اتفاق بیافتد و یا عکسهای خلاف شئونات اسلامی و مغاییر با قوانین سایت قرار داده شود موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

 2. ثبت کالا با شرح نامناسب:

  کالاهایی که شرح و مشخصات کالا با عکس و یا نام کالا مطابقت نداشته باشد، به حالت تعلیق درخواهد آمد و فروشنده می تواند بعد از اصلاح آن را دوباره در سایت ثبت نماید. در صورتی که عدم تطابق شرح کالا با عکس و یا نام کالا چندین بار تکرار شود ممکن موجب اعمال محدودیت یا مسدود سازی حساب کاربری شود.

 3. تعلیق امکان فروش:

  فروشندگانی که به دلیل بازخورد منفی زیاد و یا عدم ارسال به‌موقع، از سطح قابل‌قبول برای فروش کالا در سایت پایین‌تر بیایند، حساب کاربری فروش ایشان معلق خواهد شد و امکان فروش کالا را نخواهند داشت.

مسدود سازی حساب کاربری

کاربرانی که در سایت بروتی فعالیت می‌کنند، می‌پذیرند که مطابق توافقنامه کاربری، سیاست‌ها و قوانین بروتی عمل نمایند. درصورتی‌که هرکدام از کاربران دچار نقض جدی قوانین سایت گردد، مورد اعمال محدودیت، تعلیق و یا مسدود شدن کامل حساب کاربری قرار خواهد گرفت. ارتکاب موارد زیر موجب مسدود شدن کامل حساب کاربری خواهد شد و کاربر موردنظر امکان استفاده از هیچ‌کدام از خدمات سایت را نخواهد داشت.

 • انجام معاملات و فروش کالاهای ممنوعه
 • استفاده از تصاویر مغایر با شئون اسلامی
 • تکرار قرار دادن عکس یا درج اطلاعات مخدوش، غیر صحیح و نامرتبط در شرح کالاها
 • استفاده از کلمات زشت، توهین آمیز و تهدید نسبت به کاربران
 • پیشنهاد انجام معامله بیرون از سایت به کاربران بروتی
 • نقض جدی سایر قوانین و توافق‌نامه کاربری

توجه: کاربرانی که مورد اعمال سیاست‌های محدودیت، تعلیق یا مسدودسازی حساب کاربری قرار گرفتند، مجاز نیستند برای فرار از این محدودیت‌ها اقدام به ساخت حساب کاربری جدید نمایند. درصورتی‌که حساب کاربری با حساب کاربری دیگری که محدود، معلق و یا مسدود شده توسط سایت بروتی مرتبط شود، مسدود خواهد شد.