|

توافق نامه کاربری

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را به‌دقت مطالعه بفرمایید. درصورتی‌که که با تمامی بخش‌های توافق‌نامه کاربری بروتی موافقت بفرمایید قادر خواهید بود تا از خدمات سایت بروتی استفاده نمایید. بدیهی است استفاده شما از خدمات بروتی به معنی آگاهی و پذیرش کامل شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات سایت بروتی خواهد بود. درصورتی‌که در توافق‌نامه بروتی، قوانین مندرج و رویه‌های سایت بروتی تغییراتی در آینده ایجاد شود از طریق همین بخش اطلاع‌رسانی خواهد شد و شما می‌پذیرید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر خواهد بود.

معرفی بروتی (Baroty.com)

سایت بروتی متعلق به شرکت " توسعه کسب‌وکار برخط پروشات (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 1785 و شناسه ملی 14006100984 می باشد. بروتی یک بازار آنلاین است که به کاربران خود امکان خریدوفروش انواع کالاها و در مکان‌های مختلف را می‌دهد. درواقع سایت بروتی محیطی امن و خدماتی را ارائه می‌دهد که خریدار و فروشنده بتوانند به‌صورت مستقیم معامله کنند.

معرفی کاربر

هر شخص حقیقی یا حقوقی که به منظور استفاده از خدمات برخط سایت بروتی برای انجام معامله و یا سایر خدمات سایت یک حساب کاربری ایجاد و فرم ثبت نام را تکمیل نماید، کاربر سایت بروتی محسوب می شود.

شرایط استفاده از سایت بروتی

 • برای اشخاص حقیقی فقط کسانی که دارای حداقل 18 سال سن و مقیم ایران باشند، می‌توانند در سایت بروتی حساب کاربری ایجاد کرده و به خرید یا فروش اقدام نمایند. همچنین اشخاص حقوقی که شرکت یا موسسه ایشان طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در داخل کشور به ثبت رسیده باشد می‌توانند از خدمات بروتی استفاده نمایند.
 • کلیه اطلاعاتی که برای تکمیل اطلاعات کاربری از کاربر دریافت می‌شود، باید با دقت و صحت کامل ثبت گردد. سایت بروتی حق دارد به‌منظور تائید هویت کاربر و بررسی صحت اطلاعات دریافتی به طرق مختلف اعم از مستقیم و غیرمستقیم اقدام به کسب اطلاعات نماید. درخواست تائید حساب کاربری از طریق ایمیل، ارتباط تلفنی با شماره تلفن ثبت‌شده در سایت، استعلام و تحقیق در مورد صحت اطلاعات مرتبط با کارت‌ها و حساب‌های معرفی‌شده برخی از اقدامات بروتی در این زمینه است.
 • سایت بروتی بر اساس و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و کلیه کاربران سایت متعهد می‌شوند که انجام معامله و یا هر فعالیتی در سایت را منطبق بر قوانین کشور انجام خواهند داد، در غیر این صورت سایت بروتی اقدام به لغو عضویت کاربر خواهد کرد و در صورت لزوم اقدامات قانونی مناسب ازجمله طرح دعوی در مراجع قضایی را پیگیری می‌نماید.
 • کاربران سایت بروتی توافقنامه کاربری بروتی را مطالعه کرده و کلیه مفاد آن را پذیرفته‌اند و بر اساس مجموعه سیاست‌ها، قوانین و مقررات بروتی از خدمات بروتی استفاده می‌کنند.

ثبت اطلاعات کاربری و حریم خصوصی

 • ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در سایت بروتی کاملا رایگان بوده و هر کاربری که شرایط استفاده از سایت بروتی را دارد می‌تواند با انتخاب نام کاربری و رمز عبور و مطالعه و تائید توافق‌نامه کاربری به عضویت سایت بروتی درآید. کاربر موظف است تا بر اساس راهنمای حساب کاربری که در قسمت راهنمای سایت در اختیار او قرار دارد، نسبت به ایجاد حساب کاربری اقدام نماید.
 • مسوولیت کلیه اموری که در سایت بروتی توسط کاربر انجام می گردد کاملا بر عهده خود او می باشد.
 • کاربران سایت باید رمز عبور مناسب و با ضریب امنیت بالا برای خود ایجاد نمایند (راهنمای از امنیت حساب کاربری خود مطمئن شوید را مطالعه فرمایید) و شخصا متعهد هستند تا از رمز عبور خود به خوبی محافظت نمایند و در غیر اینصورت سایت بروتی مسوولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.
 • کاربران سایت بروتی حق خرید، فروش و انتقال حساب کاربری خود و یا استفاده از حساب کاربری دیگران را ندارند و در صورت مشاهده و اثبات این موضوع سایت بروتی مستقیما اقدام به حذف حساب کاربری خواهد کرد.
 • اطلاعاتی که بروتی از کاربران دریافت می‌کند، اطلاعات اولیه‌ای شامل نام، نام خانوادگی و ایمیل کاربر است که آن را در اختیار سایت بروتی قرار می‌دهد. در ادامه برای استفاده از تمام امکانات سایت و همچنین امکان ارسال خریدهای کاربران برای آن‌ها اطلاعاتی مانند اطلاعات تماس، آدرس، تاریخ تولد، کد ملی و جنسیت در سایت ثبت می‌گردد. کاربرانی که به‌عنوان فروشنده نیز در سایت فعالیت می‌کنند اطلاعات بانکی (فقط برای انجام پرداخت‌ها) را در سایت ثبت می‌کنند. درصورتی‌که کاربری فقط به‌عنوان خریدار در سایت فعالیت کند و نیاز به برگشت پول داشته باشد، لازم خواهد شد تا یک شماره شبای بانکی برای انتقال پول در سایت ثبت نمایند.
 • کاربران بروتی متعهد هستند تا هرگونه تغییر در اطلاعات ثبت‌شده خود در سایت بروتی را در اسرع وقت با استفاده از ویرایش حساب کاربری در بخش حساب من به‌روزرسانی نمایند.
 • بروتی خود را متعهد به حفظ اطلاعات شخصی و حریم خصوصی کاربران خود می داند. جهت آشنایی با خط مشی بروتی و ارائه توضیح درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از اطلاعاتی که بروتی از کاربران سایت جمع آوری می کند، سیاستهای حفظ حریم خصوصی را مطالعه بفرمایید.

تعرفه خدمات سایت بروتی

در بروتی فقط به ازای معامله‌هایی که با موفقیت انجام‌شده و پایان‌یافته طبق جدول تعرفه خدمات بروتی از فروشندگان کارمزد دریافت خواهد شد. کلیه امور مربوط به خرید، لیست کردن کالا برای عرضه در سایت و استفاده از دیگر خدمات سایت بروتی رایگان است و بابت آن هیچ هزینه‌ای از کاربر دریافت نخواهد شد. جدول تعرفه خدمات بروتی در دوره‌های یک‌ساله موردبازنگری قرار می‌گیرد و در صورت لزوم تغییر خواهند کرد.

شرایط فروش

وقتی کاربران در سایت بروتی اقدام به لیست کردن کالا برای عرضه در سایت می کنند، به این معنی است که موافقت کردن تا طبق قوانین کاربری بروتی خصوصا قوانین فروشندگان و قوانین معاملات و کالاهای ممنوعه عمل خواهند کرد و :

 • فروشندگان موظف هستند تا اطلاعات مربوط به شرح و مشخصات کالا و عکسهایی که مورد استفاده قرار می دهند را با صداقت و دقیق ثبت نمایند.
 • مسوولیت کیفیت و کمیت کالای ارائه شده تماما به عهده خود فروشنده می باشد و بروتی هیچ مسوولیتی در این زمینه ندارد.
 • در صورتیکه محتوای ثبت شده، هر کدام از قوانین بروتی را نقض نماید، بروتی اختیار دارد تا نسبت به حذف کالای لیست شده اقدام نماید.
 • کاربر فقط می تواند کالایی که در مالکیت خود او قرار دارد را برای فروش عرضه کند. کاربر نمی تواند کالایی که در تملک او نیست و یا در حال حاظر در انبار خود موجود ندارد و امکان ارسال آن به خریدار را ندارد لیست نماید.
 • فروشنده می تواند برای فروش کالای خود از دو روش «فروش با قیمت ثابت» و «حراج آنلاین» استفاده کند.
 • به‌طورمعمول بعد از لیست کردن کالا توسط کاربر، کالا به‌صورت فوری در سایت نمایش داده می‌شود و قابل‌دسترسی از طریق جستجو و یا دسته‌بندی گروه کالاها است. ولی بروتی نمی‌تواند زمان دقیق ارائه در سایت را تضمین کند، ممکن است زمان نمایش کالای لیست شده از همان لحظه تا 24 ساعت بعد متغیر باشد.
 • درج هرگونه اطلاعات تماس و یا لینک سایت و ایمیل از طرف کاربر غیر مجاز است و موجب حذف کالای لیست شده می گردد و کاربر ممکن است مورد اعمال محدودیت و یا مسدود شدن حساب کاربری قرار بگیرد.
 • انجام معامله بیرون از سایت بروتی تحت هیچ شکلی مجاز نیست.
 • درصورتی‌که کاربر کالایی را در قالب «حراج آنلاین» عرضه کرد تا قبل از ثبت اولین پیشنهاد می‌تواند حراج را ببندد ولی بعد از ثبت اولین پیشنهاد امکان لغو حراج وجود ندارد و فروشنده متعهد به فروش کالا به بالاترین قیمت ارائه‌شده است.
 • مسؤولیت ارسال کالا برای خریدار تماما به عهده فروشنده است و فروشنده موظف است تا در سریع‌ترین زمان ممکن و مطابق با تعهد خود در شرح کالا اقدام به ارسال کالا نمایید.
 • برای ارسال کالا فروشنده باید از شرکت های حمل و نقل مورد تایید بروتی که در لیست شرکتهای حمل و نقل مورد تایید بروتی قرار دارد استفاده کند. مسوولیت استفاده از شرکتهایی که در لیست فوق قرار ندارند و بارنامه یا کد رهگیری ارائه نمی کنند به عهده خود فروشنده خواهد بود.
 • تسویه‌حساب بروتی با فروشندگان در سایت وقتی کالایی را با موفقیت به فروش می‌رسانند به شیوه زیر انجام می‌پذیرد:

  1. پس از پرداخت پول توسط خریدار و نهایی شدن فروش، بروتی از طریق ایمیل، پیام داخلی و کنترل پنل فروشنده به کاربر اطلاع می‌دهد تا نسبت به آماده‌سازی و ارسال کالا اقدام نماید. 48 ساعت بعد از تائید تحویل کالا توسط خریدار، وجه فروش به کسر کارمزد بروتی (و مالیات بر ارزش‌افزوده خدمات بروتی) در قسمت «صورت‌حساب‌ها» (در بخش حساب من) به حالت قابل پرداخت به فروشنده تغییر وضعیت خواهد داد. فروشنده می‌تواند در قسمت صورت‌حساب‌ها کل مبلغ قابل‌برداشت خود را ملاحظه نماید. مبلغ قابل‌برداشت فروشنده روزی یک نوبت به‌صورت خودکار و بدون نیاز به درخواست فروشنده به‌حساب بانکی ارائه‌شده در قسمت اطلاعات مالی فروشنده واریز خواهد شد.
  2. درصورتی‌که بعد از مدت 5 روز بعد از ارسال کالا توسط فروشنده خریدار تحویل کالا را تائید نکند، بروتی با خریدار تماس می‌گیرد و از تحویل کالا مطمئن خواهد شد، درصورتی‌که خریدار پاسخگو نباشد و ظرف مدت 24 ساعت سایت بروتی به‌صورت خودکار تحویل کالا را تائید می‌نماید؛ و مبلغ فروش برای فروشنده قابل‌برداشت خواهد شد.
  3. خریدار بعد از تحویل کالا، 48 ساعت فرصت دارد تا از صحت کالای دریافتی و مطابقت با خرید خود اطمینان حاصل کند، در صورتیکه خریدار از خرید خود ناراضی باشد و اقدام به باز کردن کیس حل اختلاف نماید، مبلغ فروش تا حل و فصل اختلاف براساس دستورالعمل حل اختلاف برای فروشنده غیر قابل برداشت خواهد بود.
  4. فروشندگان می‌توانند کلیه امور مالی خود اعم از تراکنش‌های مربوط به فروش کالا، کارمزدهای پرداختی به بروتی، مبالغ فروش قابل‌برداشت و غیرقابل‌برداشت خود را بخش «حساب من/ صورت‌حساب‌ها» ملاحظه نمایند.

شرایط خرید

وقتی کاربران در سایت بروتی اقدام به خرید کالا می نمایند، به این معنی است که موافقت کردند تا طبق قوانین بروتی خصوصا قوانین خریداران عمل خواهند کرد و :

 • کاربران سایت می توانند به دو روش اقدام به خرید نمایند:

  1. خرید : در این حالت کاربر پس از مطالعه شرح و مشخصات کالا و مشاهده عکسها در صورتی که تصمیم به خرید گرفت می تواند بدون معطلی اقدام به سفارش کالا و پرداخت قیمت آن نماید. بعد از انجام عملیات پرداخت فروشنده فورا از خرید شما مطلع شده و نسبت به ارسال کالا اقدام خواهد کرد.
  2. حراج آنلاین: مدلی از خرید در سایت بروتی است که به روش مزایده هم شهرت دارد. در این حالت کاربران برای کالایی که قصد خرید آن را دارند با دیگر کاربران به رقابت می پردازند، بالاترین پیشنهاد قیمتی که مایلند برای خرید آن کالا پرداخت نمایند را ثبت می کنند. در این حالت خریداران باید منتظر بمانند تا زمان حراج به پایان برسد و بعد از بسته شدن حراج خریداری که بالاترین پیشنهاد را ثبت نمود برنده حراج شناخته می شود.
 • خریداران موظف هستند تا قبل از اقدام به خرید به دقت شرح و مشخصات کالا، شرایط ارسال، وضعیت کالا و دیگر اطلاعات قرار داده شده توسط فروشنده را مطالعه کنند و سپس اقدام به خرید یا ثبت پیشنهاد نمایند.
 • شما وقتی اقدام به ثبت پیشنهاد بر روی یک کالای حراج آنلاین می کنید، وارد یک قرارداد قانونی با فروشنده شدید و موظف هستید تا در صورت برنده شدن در حراج اقدام به پرداخت قیمت کالا کرده و خرید خود را انجام دهید.
 • سایت بروتی فراهم کننده یک محیط امن و کارا برای ارتباط بین خریدار و فروشنده است، بروتی هیچ مالکیتی بر روی کالاهایی که در سایت نمایش داده می شوند نداشته و نسبت به ارسال کالا از طرف فروشنده به خریدار تعهدی ندارد. در صورتیکه فروشنده کالای خریداری شده را ارسال نکند، بروتی تمام پول خریدار را برگشت خواهد داد.
 • سایت بروتی مطابق با رویه های ضمانت برگشت پول بروتی تضمین می کند که شما یا کالای خریداری شده خود را تحویل می گیرید و یا مبلغ پرداختی شما به صورت کامل برگشت داده خواهد شد.
 • در صورت به وجود آمدن اختلاف بین خریدار و فروشنده بروتی امکان گفتگو و حل مسئله را برای خریدار و فروشنده فراهم می‌کند و درصورتی‌که طرفین نتوانستند به توافق برسند، شکایت به تیم حل اختلاف بروتی ارجاع خواهد شد. خریدار و فروشنده می‌پذیرند که تصمیم نهایی در مورد تمام کیس های حل اختلاف که برای بررسی به تیم حل اختلاف بروتی ارجاع می‌شود، به عهده بروتی است و داوری بروتی قطعی است و هر دو طرف ملزم به پذیرش رأی صادره خواهند بود.
 • در صورتیکه لازم شد خریدار کالا را برگشت دهد ، خریدار متعهد است تا براساس قوانین شرایط برگشت کالا عمل نماید.

انصراف از خرید و برگشت کالا

در سایت بروتی امکان انصراف از خرید بعد از پرداخت وجه در صورتی پذیرفته خواهد شد که فروشنده کالا را ارسال نکرده باشد. ولی درصورتی‌که که بعد از ارسال کالا توسط فروشنده، خریدار اقدام به انصراف از خرید نماید امکان انصراف از خرید وجود ندارد. توجه: درصورتی‌که کاربری در یک حراج آنلاین شرکت نماید و برای کالای مذکور پیشنهادی ثبت نماید درصورتی‌که به‌عنوان برنده حراج اعلام شود، امکان انصراف وجود ندارد و کاربر موظف است نسبت به خرید کالایی که در حراج آن شرکت کرده و برنده‌شده است اقدام نماید و وجه کالا را بپردازد. درصورتی‌که ظرف 48 ساعت نسبت به پرداخت قیمت کالا اقدام ننمایید سایت بروتی حساب کاربر را برای شرکت در حراج مسدود خواهد کرد. درصورتی‌که با توجه به قوانین بروتی خریدار قصد برگشت کالا به فروشنده را داشته باشد، خریدار متعهد است تا برای مرجوع کردن کالا طبق قوانین شرایط برگشت کالا در بروتی اقدام نمایند.

حل اختلاف

کاربران سایت بروتی موافقت می‌نمایند تا در صورت به وجود آمدن هرگونه اختلاف، شکایت و مشکلی در طی معامله در سایت بروتی تنها از طریق مرکز حل اختلاف بروتی اقدام به پیگیری و حل مشکل خود می‌نمایند. خریدار و فروشنده می‌پذیرند که بر اساس رویه مرکز حل اختلاف بروتی عمل خواهند کرد و درصورتی‌که نتوانستند به توافق برسند از طریق ارجاع موضوع به تیم حل اختلاف بروتی، داوری نهایی با تیم حل اختلاف بروتی خواهد بود و دو طرف متعهد به پذیرش رأی نهایی می‌باشند. کاربران می‌بایست راهنمای مرکز حل اختلاف را مطالعه کرده و پذیرش توافق‌نامه کاربری به‌منزله مطالعه و تائید رویه‌های مرکز حل اختلاف می‌باشد. لازم به ذکر است که سایت بروتی مسئولیتی در قبال حل اختلاف پیش‌آمده خارج از رویه مذکور نخواهد داشت.

موارد عدم مسؤولیت بروتی

سایت بروتی تمام سعی خود را به کار خواهد بست تا خدمات خود را در امنیت و با بهترین عملکرد ارائه دهد، اما ما نمی‌توانیم دسترسی مداوم به خدمات خود را تضمین کنیم. همچنین سایت بروتی به‌عنوان فراهم‌کننده یک بستر امن برای ارتباط بین کاربران برای انجام معامله، محتوای هیچ‌کدام از معاملات را تضمین نمی‌کند. در قبال موارد زیر هیچ مسئولیتی متوجه سایت بروتی نخواهد بود:

 • در قبال موارد زیر هیچ مسوولیتی متوجه سایت بروتی نخواهد بود:

  1. توانایی یا عدم توانایی کاربران در استفاده از خدمات بروتی
  2. قیمت کالاها، هزینه حمل، قالب فروش و محتوایی که توسط کاربران در سایت بروتی ایجاد می گردد.
  3. ادعاها، مطالب گمراه کننده و نادرست که از طرف کاربران در سایت درج گردد.
  4. تاخیر، خطا یا اختلال در ارائه خدمات بروتی
  5. ویروسها و نرم افزارهای مخرب که بواسطه یک لینک یا دسترسی به خدمات سایت بروتی انتقال پیدا کرده باشند
  6. تخلفاتی که توسط کاربران سایت بروتی ممکن است اتفاق بیافتد مانند نقض کپی رایت، کالای قلابی و یا عدم اجرای تعهدات کاربران
  7. هر گونه خسارت به دلیل عدم اطلاع و آگهی کاربران از هرگونه تغییر در توافق نامه کاربری و قوانین سایت بروتی
  8. کلیه کسورات قانونی(مانند مالیات، عوارض و غیره) که ممکن است به مبالغ دریافتی یا پرداختی در سایت توسط فروشندگان یا خریداران تعلق بگیرد
  9. سایت بروتی هیچگونه مسوولیتی در قبال گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات و کالاهایی که در سایت عرضه می شوند، ندارد.
 • بدیهی است سایت بروتی در صورت شناسایی هر گونه تخلف نسبت به برخورد و حذف آن از سایت اقدام خواهد کرد، و نسبت به رفع مشکلاتی که خارج از حیطه اختیار بروتی نباشد، در اسرع وقت اقدام خواهد نمود.
 • همچنین سایت بروتی نسبت به مسوولیت خود در قبال کاربران سایت بر اساس رویه ضمانت برگشت پول بروتی به طور کامل عمل خواهد کرد.
 • بروتی در قبال فروشندگان کالا در سایت در صورتیکه فروش آنان با موفقیت انجام نشده باشد، حتی بعد از پرداخت کارمزد بروتی، نسبت به بازگرداندن مبلغ کارمزد اقدام خواهد کرد. بدیهی است مسوولیت بروتی فقط به اندازه کارمزدی که در قبال خدمات خود دریافت می کند خواهد بود و شامل دیگر خساراتی که ممکن است به فروشنده وارد گردد نخواهد شد .
 • سایت بروتی خدمات خود را تنها براساس بندهای این توافق نامه ارائه می کند و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نپذیرفته و تضمین نمی نماید که خریدار یا فروشنده به تمامی شروط معامله پایبند باشند.

ارتباطات بین کاربران با سایت و با یکدیگر

 • راه‌های ارتباطی کاربران با سایت بروتی از طریق تلفن و ایمیل‌هایی است که سایت بروتی از طریق بخش پشتیبانی در اختیار کاربران سایت قرار می‌دهد و هرگونه درخواست و سؤالی باید از طریق همین کانال‌ها ارائه گردد.
 • آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در سایت ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی مشتری است که کلیه مکاتبات و تماس‌های بروتی از طریق آن انجام خواهد شد.
 • سایت بروتی کلیه اطلاع‌رسانی‌های خود را از طریق ایمیل و پیام داخلی (بخش پیغام‌های حساب من) انجام می‌دهد و کاربر طبق این توافقنامه قبول می‌کند که پیام‌ها و اطلاعیه‌های مربوط به خرید، فروش، تذکرات و مکاتبات لازم با سایت بروتی از همین طریق به رؤیت وی رسیده و از طرف سایت بروتی بعد از ارسال ایمیل و یا درج در سایت ابلاغ‌شده تلقی می‌شود.
 • کاربران سایت از طریق ارسال پیام به کاربر از طریق سؤال از فروشنده، سؤال از خریدار و پاسخ به پیغام‌های رسیده با یکدیگر ارتباط دارند. کلیه پیام‌های بین کاربران از طریق سایت بروتی کنترل و بررسی می‌گردد. این کنترل به دلیل جلوگیری از ارسال پیام‌های نامناسب که دارای محتوای توهین‌آمیز، تمسخر، خلاف شئون اسلامی، فرهنگی و سیاسی و قومیتی است و عدم ارسال هرگونه اطلاعات تماس انجام می‌شود. درصورتی‌که باوجود تمام تمهیدات سایت بروتی، پیامی با محتوای نامناسب ارسال یا دریافت گردد، مسؤولیت آن تماما به عهده کاربر است و بروتی در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 • کاربر طبق این توافق‌نامه موافقت می‌کند که بروتی حق دارد محتوای پیام را بررسی و درصورتی‌که دارای محتوای نامناسب یا هرگونه اطلاعات تماس بود، به تشخیص خود حذف و یا ویرایش نماید.

اختیارات بروتی

وقتی بین خریدار و فروشنده مشکلی به وجود می‌آید و یا سایت بروتی احتمال نقض قوانین توسط یک کاربر را می‌دهد، ما تصمیم می‌گیریم که سوابق کاربران را بررسی نماییم و از مطابقت با قوانین خود اطمینان حاصل کنیم. تصمیم‌گیری نسبت به ادامه فعالیت کاربران، ایجاد محدودیت، تعلیق و یا مسدود کردن حساب کاربری آن‌ها در اختیار کامل سایت بروتی است.

شرایط فورس ماژور (قوه قهریه)

تمامی شرایط و قوانین مندرج در این توافق‌نامه، در شرایط عادی قابل‌اجراست و در صورت بروز هرگونه از موارد فورس ماژور (قوه قهریه)، شامل قطع سیستم اینترنت، بروز حوادث مانند سیل، زلزله، صاعقه، آتش‌سوزی و موارد مشابه بروتی هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.